Startup Weekend Tirana 7.0

Startup Weekend Tirana 7.0  sjell së bashku studentë, sipërmarrës dhe profesionist me background të ndryshëm, për të dhënë ide dhe për të lançuar biznese të reja gjatë një fundjave. Në këtë edicion të 7 jemi duke kërkuar sipërmarrësit e gjeneratës së re në Shqipëri. Jemi duke kërkuar ide qe do kalojnë kufijtë dhe do jenë historitë e suksesit për brezat që vijnë.
Jeni një i pasionuar pas teknologjisë, dini te kodoni, jeni një marketues i talentuar, keni një ide brilante , mund te beheni pjese e Startup Weekend Tirana .
Njerëz të suksesshëm, të apasionuar do te jene pjese e eventit. Startup Weekend është e strukturuar të jetë një fundjavë bashkëpunimi për të mësuar, ndërtuar dhe për tu argëtuar.
Axhenda:
Dita 1: Networking, Regjistrimi, Prezantimi i ideve, Votimi, Krijimi i ekipeve
Dita 2: Pune, Mentorim, Argetim
Dita 3: Finalizimi i projektit, Mentorim, Prezantimet finale, Fituesit

Koha e organizimit :9 – 11 Dhjetor, 2016
Eventi fillon ne 6:30 pm

Vendodhja :Protik & Innovation HUB
Papa Gjon Pali Street, Nr. 3
Tirane, Tirane 1001

Per me shume informacion klikoni kete LINK

Per te marr bileten falas kliko kete LINK

COMMENTS

Leave a Comment