Event/ Takohemi në fermë & Sekretet e Fotografisë

Le ti japim pak diell nga dielli i munguar ketij sezoni veror!

Ne kuader te nje kalendari te mbushur plot me aktivitete e gjalleri rinore, do te jemi Diten e Enjte tek “Mrizi i Zanave”, Fishte ku do te njihemi nga afer me fermen dhe menyrat e nje ushqimi te shendetshem si dhe gatimet tradicionale dhe plot shije te zones! Me pas te gjithe se bashku do te zhvendosemi drejt Plazhit te Shengjinit, ne ambientet piktoreske te “Rana e Hedhun” ku nje fotograf profesionist do te na mesoje sekretet dhe kendin e duhur per te realizuar super shkrepje te fotografive gjate pushimeve verore e me tej edhe nje mini konkurs fotografish.Le te behemi se bashku ne nje dite te mbushur plot emocione e informacione te vlefshme verore!

Aktivitetet do të realizohen më datë 5 korrik nga ora 11:00 deri në orën 19:00.

Për më shumë informacione klikoni KËTU.

Leave a Comment